Luxclear Protect - sklo s povlakem (nejen) pro sprchové aplikace

Luxclear Protect je čiré sklo opatřené na jedné straně neviditelným pyrolytickým povlakem. Byl speciálně navržen pro sprchové kouty a zástěny či jakékoliv jiné aplikace do vlhkého prostředí. Permanentní povlak chrání povrch skla a výrazně zpomaluje proces stárnutí způsobený stykem s vodou, protože zabraňuje vzniku bělavé usazeniny na povrchu skla.

Stop mléčné korozi a skvrnám na skle

Díky speciálnímu povlaku nebude na skle Luxclear Protect viditelná koroze ani žádné skvrny po celou dobu jeho životnosti, jak je uvedeno v 10leté záruce AGC. Průmyslová výroba zaručuje dlouhodobou životnost úpravy i bezproblémové skladování a další manipulaci s výrobkem.

Využití ve vlhkém prostředí

Na rozdíl od produktů s dodatečným nanášením povlaku, povlak Luxclear Protect pevně přilne ke sklu a trvale utěsní jeho povrch, čímž zabrání tomu, aby sklo vypadalo jakoby zamlžené a matné. Je tak ideálním řešením pro sprchové kouty, zástěny a walk-iny. Zároveň je vhodné jako zasklení v bazénech, botanických zahradách či zastřešení zimních zahrad.

Snadné zpracování

Zpracování skla Luxclear Protect je právě tak jednoduché jako zpracování čirého plaveného skla o stejné tloušťce. Sklo lze tepelně zpracovávat za použití obdobných parametrů. Neviditelný povlak významně nemění chemické vlastnosti skla, pokud jde o světelnou prostupnost, reflexi i zbarvení. Tepelně tvrzené sklo je zárukou bezpečnosti.

 

Rádi vám poradíme

V případě dotazů se vám budou naši odborníci rádi věnovat.

Kontaktujte nás