Jak se stát partnerem

Zaujala vás myšlenka stát se naším Glastetik partnerem? Chcete čerpat stejné výhody jako ostatní partneři? Seznamte se s výhodami, které členství v našem klubu nabízí, a kontaktujte nás. Rádi si s vámi domluvíme schůzku a projednáme vše potřebné ohledně vašeho partnerství. Dejte nám o sobě vědět!

Výhody pro partnery

 1. 01
  Glastetik Glass Collection

  Jako Glastetik partner získáte přístup k rozšířené nabídce vybraných designových skel (produkty, barvy, tloušťky, mixování tabulí do beden)

 2. 02
  Dostupnost zboží do 10 pracovních dnů

  Svým Glastetik partnerům zaručujeme dodání zboží z kolekce Glastetik Glass Collection do 10 pracovních dnů

 3. 03
  Finanční bonusy

  Svým Glastetik partnerům vyplácíme věrnostní a růstové bonusy z objemu nakoupeného zboží

 4. 04
  Propagace vašich služeb

  Svým Glastetik partnerům pomáháme s propagací jejich služeb a předáváme jim poptávky obdržené prostřednictvím nejen těchto webových stránek.

 5. 05
  Vyšší úroveň technické a marketingové podpory

  Naši Glastetik partneři využívají rozšířené služby v oblasti technických školení a know-how, stejně jako našich marketingových služeb šitých na míru všem partnerům.

 6. 06
  Členství a licence

  Za členství v síti Glastetik ani za licenci na značku Glastetik neplatíte žádné poplatky. Partnerství je založeno na férové týmové spolupráci.

Jak se stát partnerem Glastetik?

Snadno a rychle. Dejte nám o sobě vědět a my si s vámi rádi domluvíme schůzku, na které vás detailně seznámíme s podmínkami členství v klubu Glastetik. Pokud se vám budou naše pravidla a výhody spojené s členstvím v síti Glastetik líbit, partnerství vzniká podpisem licenční smlouvy, která je spíše přátelskou dohodou o férové spolupráci.