Lacobel & Matelac Clever Boards: Inovativní skleněné popisovací magnetické tabule slouží dětem na základní škole

V duchcovské Sportovní základní škole A. Sochora přišli s nápadem nahradit tradiční závěsné nástěnky inovativními skleněnými tabulemi Lacobel & Matelac Clever Boards. Jedná se tabule z lesklého (Lacobel) nebo matného (Matelac) lakovaného skla, které plní funkci magnetických popisovacích tabulí. Výroba a opracování skel proběhlo v závodě v Kryrech a montáž tabulí provedl instalační tým AGC Processing Teplice.

Lacobel a Matelac Clever Boards

Skleněné tabule jsou dodávány na zakázku v jakémkoliv rozměru a tvaru dle přání a potřeb zákazníka - jako tabule nebo jako skleněný obklad celé stěny do velikosti 321 cm x 228 cm, a to včetně výřezů, pokud jsou třeba. Jsou dostupné v široké škále barev v lesklém i matném provedení.

Výběr nových „nástěnek“

S ohledem na atraktivní design, praktické využití, jednoduchou a rychlou instalaci a snadnou údržbu byl jako vhodné řešení namísto tradičních nástěnek vybrán skleněný obklad. Pohled na třídu připravenou k instalaci skleněných tabulí.

Bezpečnost na prvním místě

Použití skel v této aplikaci odpovídá bezpečnostní normě EN 12600. Pro ještě vyšší bezpečnost mohou být skla opatřena SAFE+ fólií. nejčastěji jsou lepeny silikonem přímo na stěnu. K instalaci je využíván certifikovaný lepicí systém FIX-IN.

Instalace skleněných tabulí

Instalaci 3 tabulí (2 tabule ze skla Matelac v jedné ze tříd a 1 tabule ze skla Lacobel v družině) provedli 2 montážní technici suchou cestou, snadno a čistě za necelé 2 hodiny. K instalaci byl využit certifikovaný lepicí systém FIX-IN.

Magnetické popisovací sklo

Zadní strana skla je podlepena pozinkovaným plechem, a sklo tak ve třídě slouží jako moderní magnetická popisovací tabule. Na sklo je možné spolehlivě použít supersilné magnety a psát je na něj možné plstěnými popisovači stíratelnými za sucha.

Proč Lacobel a Matelac Clever Boards?

Skleněné magnetické popisovací tabule i celé stěny Lacobel & Matelac Clever Boards od AGC jsou ideálním řešením v prostorách s velkým množstvím popisovacích a prezentačních ploch, jako jsou školy a školky, kancelářské a konferenční prostory, restaurace, recepce a čekárny nebo například dětské pokoje. Zároveň jsou moderním designovým doplňkem vhodným do každého interiéru.

  • multifunkční skleněné obklady: tabule i celé stěny
  • snadná a rychlá instalace čistě suchou cestou
  • dostupné v různých barevných odstínech (lesk i mat)
  • atraktivní design, luxusní vzhled
  • vysoká odolnost a snadná údržba beze spár
  • lepení skel pomocí certifikovaného systému FIX-IN
  • odpovídá bezpečnostní normě EN12600

Zpracování a instalace skel: AGC Processing Teplice

V případě zájmu o výrobu, zpracování a montáž (nejen) skleněných tabulí kontaktuje instalační tým AGC Processing Teplice.

agc-processing-card.jpg

Rádi vám poradíme

V případě dotazů se vám budou naši odborníci rádi věnovat.

Kontaktujte nás