Rekonstrukce operačního sálu v Nemocnici Prostějov

V prostějovské nemocnici byl za účelem rekonstrukce na týden vyřazen z provozu centrální operační sál „C“ spolu s prostory centrální sterilizace. Zatímco v sousedních sálech probíhaly operace za plného provozu, 4 montážní technici z jednoho z našich týmů nainstalovali suchou cestou, snadno, čistě a během pouhých tří dnů 72 m2 lakovaných skel Lacobel (skleněné obklady) a vrstvených bezpečnostních skel Stratobel (dělicí příčka a 2 interiérová okna). Náš tým odvedl precizní práci i za přísných hygienických podmínek.

Výběr povrchové úpravy sálu

Při plánování rekonstrukce sálu neponechali primář ani vrchní sestra nic náhodě a pečlivě vybírali všechny materiály a vybavení sálu, včetně obkladů stěn. S ohledem na jednoduchou a rychlou instalaci, atraktivní design a snadnou údržbu zvolili skleněný obklad.

Před rekonstrukcí

Pohled na sál připravený k instalaci skleněných obkladů a k renovaci interiérových oken

Výměna interiérových oken

Součástí instalace skel bylo také přesklení dvou interiérových oken a jedné dělicí příčky na centrální sterilizaci. I to proběhlo bez jediného zádrhelu.

Sál po rekonstrukci

Pohled na operační sál s novými skleněnými obklady a přesklenými okny

Zajímavosti o projektu

Montáž skel v takto neobvyklém prostředí bylo i pro naše sklenáře z firmy AGC Fenestra unikátní zkušeností. Tuto zatěžkávací zkoušku však zvládli na výbornou a operační sál byl uveden do provozu podle plánu.
300.000 Kč
Cena na klíč za konzultaci, sklo, montážní materiál, dopravu a instalaci
72 m2
Celková plocha instalovaného skla
3 dny
Trvala instalace všech lakovaných a bezpečnostních skel.

Prohledněte si další fotografie

Rádi vám poradíme

V případě dotazů se vám budou naši odborníci rádi věnovat.

Kontaktujte nás