Rekonstrukce panelákové kuchyně v Teplicích

Majitelka bytu v panelovém domě se rozhodla pro rekonstrukci své staré kuchyně. Kuchyňskou linku si vybrala ve smetanové barvě a podle ní si začala plánovat ostatní vybavení místnosti.

Výběr skla a zaměření kuchyně

Majitelka se obrátila na instalační tým v síti Glastetik. Ve sklenářství jí pomohli s výběrem vhodného typu skla, montážní technici kuchyňskou linku zaměřili a sklo opracovali na míru tak, aby vše - včetně výřezů kolem zásuvek - pasovalo na jedničku.

Příprava na montáž skel

Montáž skel proběhla za plného provozu bytu i samotné kuchyně. Majitelka pouze sklidila pracovní desku kuchyňské linky a během instalace sledovala ve vedlejší místnosti televizi.

Příprava skleněných tabulí k instalaci

Technici nejprve všechny 3 kusy skel umyli, nalepili na ně oboustrannou lepicí pásku a nanesli potřebné množství silikonu. Oboustranná lepicí páska funguje jako distanční pomůcka k vytvrzení a odvětrání skla.

Lepení skleněných tabulí

Takto připravená skla poté technici přiložili pomocí savek ke stěně, skla zarovnali tak, aby všechny výřezy pasovaly přesně a přilepili je na stěnu.

Zajímavosti o projektu

Od příjezdu až po finální vyleštění namontovaných skel trvala instalace dvěma technikům necelé dvě hodiny. Během té doby získala kuchyně nový moderní vzhled a majitelka si již nemusí dělat starosti s údržbou spár mezi dlaždičkami po každém smažení. Navíc je spokojená, že kuchyně v novém kabátě se líbí nejen jí, ale také rodině a návštěvám.

8.500 Kč
Cena na klíč za konzultaci, sklo, montážní materiál, dopravu a instalaci
2 m2
Celková plocha skleněného obkladu
3 týdny
Doba kompletní realizace od zaměření po instalaci

Rádi vám poradíme

V případě dotazů se vám budou naši odborníci rádi věnovat.

Kontaktujte nás