Imagin® - široká škála průsvitných vzorovaných skel

Sklo Imagin, vyznačující se vzorovanou strukturou, dokáže poskytnout decentně vyvážený poměr mezi průsvitností a zajištěním soukromí. Jde o dekorativní sklo, jehož vzor a textura je vlisována do jedné nebo obou stran tabule čirého skla. Výborně se hodí pro aplikace, kde je požadováno soukromí, ale kam může zároveň pronikat světlo.

Široká škála vzorů

Sklo Imagin s vybranou řadou geometrických, stylizovaných, klasických, moderních a jedinečných vzorů je k dispozici v široké škále rozměrů a tlouštěk, klíčovým pojmem je zde možnost volby.

Některé vzory k dispozici také v pískovaném provedení a s integrovanou kovovou mřížkou (Imagin Wired). Používá se k dekorativnímu rozdělení prostor za účelem snížení průhlednosti.

Typy skla

Sklo Imagin je ideální pro dekorativní architektonické aplikace vyžadující určitou míru soukromí. V závislosti na vzoru a tloušťce může být tepelně tvrzené, vrstvené, pískované nebo zasazené do izolačního dvojskla.

Kde lze sklo Imagin použít?

K interiérovým aplikacím patří sprchové kouty, dělicí příčky, kuchyňská dvířka a další aplikace v nábytku. Exteriérové aplikace jsou dveře a okna, fasády, atria, střechy apod.

Rádi vám poradíme

V případě dotazů se vám budou naši odborníci rádi věnovat.

Kontaktujte nás