Lacobel® - originál je jen jeden - lakovaná lesklá skla bez kompromisu

Lacobel je renomovaná značka lakovaných lesklých skel od AGC. Jedná se o čiré plavené sklo (float), které je z jedné strany pokryté vysoce kvalitním neprůhledným lakem. Lacobel je nyní k dispozici v nové kolekci 24 moderních barevných odstínů a také ve verzi SAFE+ (podlepené bezpečnostní fólií, EN 12600). S jeho kvalitou nelze srovnávat.

Nekonečné barevné možnosti

Lesklý vzhled skla Lacobel je ideální v kombinaci s jeho matným protějškem, lakovaným matným sklem Matelac.

Ve škále Lacobel a Matelac 2021 je 10 odstínů shodných v lesku i matu, které nabízejí elegantní kombinace tón v tónu. Další barvy lze objednat na zakázku prostřednictvím služby MyColour by Lacobel/Matelac.

Použití v interiéru

Skla Lacobel jsou určena výhradně pro interiérové aplikace, jako jsou obklady stěn, nábytek, posuvné příčky, celoskleněné dveře atd. Lacobel díky své vysoké reflexi příjemně zvětší prostor kolem vás a dodá interiéru luxusní vzhled. Snadno se čistí a udržuje. Je ideální v kombinaci s jinými materiály jako dřevo, ocel nebo kámen.

Kvalita, která myslí na životní prostředí

Výrobní proces AGC je zárukou jednotného a zářivého vzhledu - průmyslová výroba nanášení vysoce kvalitního laku na zadní stranu skla zajišťuje jeho bezchybnou přilnavost.

Všechny laky ve škále Lacobel jsou šetrné k životnímu prostředí: nepoškozují kvalitu vnitřního ovzduší, protože emitují jen zanedbatelné množství těkavých organických látek a formaldehydu. 

Použití s bezpečnostní fólií SAFE+

Všechna skla Lacobel jsou k dispozici také v bezpečnostním provedení s fólií SAFE+, která splňuje bezpečnostní normu EN 12600 - při rozbití se sklo nerozsype na ostré střepy, ale zůstane bezpečně přilepené na fólii.

Rádi vám poradíme

V případě dotazů se vám budou naši odborníci rádi věnovat.

Kontaktujte nás