Lacobel®T - lesklá lakovaná skla pro tepelné zpracování

Sklo Lacobel T je čiré plavené sklo (float) pokryté na jedné straně vysoce kvalitním lakem, které musí být tepelně zpracováno. Tepelným zpracováním se Lacobel T stává skutečným smaltovaným sklem. Jedná se o pevné a bezpečné sklo vysoce odolné vůči vysokým teplotám, tepelnému šoku a UV záření. Je vhodné do interiéru i exteriéru.

10 lesklých odstínů

Sklo Lacobel T je k dispozici v 10 moderních odstínech, které se shodují se všemi 10 odstíny ve škále matných skel pro tepelné zpracování Matelac T.

Lze je tedy navzájem kombinovat tón v tónu. Díky svému hladkému, stejnoměrnému a lesklému vzhledu se snadno instaluje i udržuje.

Použití v interiéru i v exteriéru

Lacobel T je vhodný pro interiérové použití, jako jsou obkladové kuchyňské panely, obklady stěn v restauracích, obchodech, hotelech a kancelářích, sprchách, nábytek, police i pro exteriérové použití, jako jsou obklady fasád, parapetní zasklení atd.

Výhody skla

Výhody skla Lacobel T jsou nepřehlédnutelné - oproti běžnému sklu je díky tepelnému tvrzení odolné proti vysokým teplotám a termálnímu šoku, má 5x vyšší odolnost proti bočnímu nárazu a 3x větší pevnost v ohybu a nabízí možnost bodového kotvení. Skla Lacobel T lze řezat a tepelně zpracovávat přímo ve zpracovatelském závodě, čímž dochází ke zjednodušení výrobního procesu a zkrácení dodacích termínů.

Rádi vám poradíme

V případě dotazů se vám budou naši odborníci rádi věnovat.

Kontaktujte nás