Matelac® - lakovaná skla se saténovou povrchovou úpravou

Matelac je značka lakovaných matných skel. Jedná se o čiré plavené sklo (float), které je z jedné strany opatřené vysoce kvalitním lakem a z druhé strany je matované. Matelac je nyní k dispozici v nové kolekci 15 moderních barevných odstínů a také ve verzi SAFE+ (podlepené bezpečnostní fólií, EN12600).

Nekonečné barevné možnosti

Matný vzhled skla Matelac je ideální v kombinaci s jeho lesklým protějškem, lakovaným lesklým sklem Lacobel. Ve škále Lacobel a Matelac 2021 je 10 odstínů shodných v lesku i matu, které nabízejí elegantní kombinace tón v tónu.

Další barvy lze objednat na zakázku prostřednictvím služby MyColour by Lacobel/Matelac.

Sklo šetrné k životnímu prostředí

Výrobní proces AGC je zárukou jednotného a zářivého vzhledu - průmyslová výroba nanášení vysoce kvalitního laku na zadní stranu skla zajišťuje jeho bezchybnou přilnavost.

Všechny laky ve škále Matelac jsou šetrné k životnímu prostředí: nepoškozují kvalitu vnitřního ovzduší, protože emitují jen zanedbatelné množství těkavých organických látek a formaldehydu.

Decentní doplněk interiéru

Skla Matelac jsou určena výhradně pro interiérové aplikace, jako jsou obklady stěn, nábytek, posuvné příčky, celoskleněné dveře atd. Designové sklo Matelac díky svému povrchu se saténovou úpravou ozvláštní a zjemní prostor kolem vás a dodá interiéru luxusní vzhled.

Přestože je matné, snadno se čistí a udržuje. Je ideální v kombinaci s jinými materiály jako dřevo, ocel nebo kámen.

Rádi vám poradíme

V případě dotazů se vám budou naši odborníci rádi věnovat.

Kontaktujte nás