Matelac®T - matná lakovaná skla pro tepelné zpracování

Matelac T je čiré plavené sklo (float) z jedné strany pokryté vysoce kvalitním lakem a z druhé strany matované kyselinou. Musí být tepelně zpracováno. Tepelným zpracováním se Matelac T stává skutečným smaltovaným sklem. Jedná se o pevné a bezpečné sklo odolné vůči vysokým teplotám, tepelnému šoku a UV záření. Je vhodné do interiéru i exteriéru.

Kombinujte matné a lesklé odstíny

Sklo Matelac T je k dispozici v 10 moderních odstínech, které se shodují se všemi 10 odstíny ve škále lesklých skel pro tepelné zpracování Lacobel T. Lze je tedy navzájem kombinovat tón v tónu. Sklo je ceněno díky svému saténovému a jednotnému vzhledu a snadné údržbě.

Použití v interiéru i v exteriéru

Matelac T lze použít pro celou řadu architektonických aplikací v interiéru i exteriéru. Je ideální na desky stolů, obklady za kuchyňskou linku a za sporák, obklady stěn v restauracích, obchodech, hotelech a kancelářích a sprchách, na nábytek nebo police.

V exteriéru je vhodný na obklady fasád, parapetní zasklení a další.

Výhody skla

Výhody skla Matelac T jsou nepřehlédnutelné - díky tepelnému tvrzení splňuje nejvyšší požadavky na bezpečnost a je odolné proti vysokým teplotám a termálnímu šoku.

Rádi vám poradíme

V případě dotazů se vám budou naši odborníci rádi věnovat.

Kontaktujte nás