Matelux® - průsvitná skla se saténovou povrchovou úpravou

Díky vysoce kvalitní saténové povrchové úpravě poskytuje matované sklo Matelux decentně vyvážený poměr mezi zajištěním soukromí a prostupem světla. Unikátní průmyslová technologie AGC spočívající v matování velkých tabulí skla kyselinou probíhá za přísné kontroly kvality, která ve výsledku zajistí stejnorodý a souvislý povrch.

Speciální provedení

Sklo je využíváno pro svůj neutrální průsvitný vzhled a mezi architekty a designéry ceněno pro širokou škálu barevných odstínů a vysoce kvalitní úpravu povrchu.

Skla Matelux jsou dostupná v celé řadě speciálních provedení - s lehce matovaným povrchem, s oboustranně matovaným povrchem, v protiskluzové úpravě a nebo ve speciálním provedení s povlakem.

Použití v interiéru i v exteriéru

Matelux lze zpracovávat stejně jako běžné sklo a jeho nádherný hladký vzhled z něj dělá ideální materiál pro zdůraznění vizuálního dojmu jak ve vnitřním prostoru, tak i v exteriéru. Jako trvalý zdroj inspirace pro designéry představuje současné trendy v minimalismu, čistých tvarech a jednoduchosti.

Jak využít Matelux v interiéru

V interiéru je Matelux vhodný pro použití na dveře, schodiště, skleněné přepážky, posuvné dveře, dělicí příčky a do nábytku - na stoly, umyvadlové desky, recepční pulty, police apod. V exteriéru jej lze použít jako izolační skla, vstupní dveře, protiskluzné dlaždice atd.

Rádi vám poradíme

V případě dotazů se vám budou naši odborníci rádi věnovat.

Kontaktujte nás