Mirox MNGE® a Mirox 4Green - ekologická zrcadla

V souladu se s udržitelným přístupem skláren AGC nabízíme zdokonalenou škálu ekologických zrcadel s kovovým povlakem neobsahujícím měď, nízkým obsahem olova v laku a vysoké odolnosti vůči korozi. Kromě dobře známých a vysoce kvalitních standardních zrcadel Mirox MNGE nabízíme nyní také prémiové zrcadlo Mirox 4Green.

Bezkonkurenční parametry

Mirox 4Green má stejně vysoké kvalitativní parametry jako Mirox MNGE, ale vyznačuje se tím, že při jeho výrobě jsou používány bezolovnaté barvy a že zaručuje vysokou opaknost, což je ideální z hlediska aplikací používajících podsvícení.

5 barevných variant

Zrcadla Mirox vykazují velice nízké emise těkavých organických sloučenin (VOC) a velice nízkou úroveň formaldehydu. Méně známou skutečností je fakt, že zrcadla Mirox MNGE i Mirox 4Green jsou k dispozici v 5 barevných provedeních: Clear, Clearvision, Bronze, Grey a Black, kdy černé zrcadlo je skutečně luxusní designovou záležitostí.

Použití v interiéru

Zrcadla Mirox MNGE i 4Green jsou vhodná pouze pro interiérové aplikace, jako jsou klasická zrcadla, obklady stěn, příčky, stoly, poličky, klasické a posuvné dveře. Pro větší bezpečnost je lze použít s fólií SAFE+.

Rádi vám poradíme

V případě dotazů se vám budou naši odborníci rádi věnovat.

Kontaktujte nás