Mirox MNGE® a Mirox 4Green+ - ekologická zrcadla

V souladu se s udržitelným přístupem skláren AGC nabízíme zdokonalenou škálu ekologických zrcadel s kovovým povlakem neobsahujícím měď, nízkým obsahem olova v laku a vysoké odolnosti vůči korozi. Kromě dobře známých a vysoce kvalitních standardních zrcadel Mirox MNGE nabízíme nyní také prémiové zrcadlo s ochranným lakem na vodní bázi Mirox 4Green+.

Bezkonkurenční parametry

Mirox 4Green+ má stejně vysoké kvalitativní parametry jako Mirox MNGE, ale vyznačuje se tím, že při jeho výrobě jsou používány bezolovnaté barvy a že zaručuje vysokou opaknost, což je ideální z hlediska aplikací používajících podsvícení.

4 barevné varianty

Zrcadla Mirox vykazují velice nízké emise těkavých organických sloučenin (VOC) a velice nízkou úroveň formaldehydu. Méně známou skutečností je fakt, že zrcadla Mirox MNGE i Mirox 4Green+ jsou k dispozici ve 4 barevných provedeních: Clear, Clearvision, Bronze a Grey.

Použití v interiéru

Zrcadla Mirox MNGE i 4Green+ jsou vhodná pouze pro interiérové aplikace, jako jsou klasická zrcadla, obklady stěn, příčky, stoly, poličky, klasické a posuvné dveře. Pro větší bezpečnost je lze použít s fólií SAFE+.

Rádi vám poradíme

V případě dotazů se vám budou naši odborníci rádi věnovat.

Kontaktujte nás