Planibel® Clear - škála základních čirých skel

Planibel Clear je pro svoji univerzálnost ideální volbou pro použití v interiérovém designu. Lze jej zpracovávat všemi možnými způsoby a využívat celou řadu technologií zpracování. Škála zahrnuje základní čiré sklo Planibel Clearlite, extra čiré sklo Planibel Clearvision a designové sklo Planibel Linea Azzurra s jasně namodralým zbarvením na hranách.

Přirozené světlo v interiéru

Planibel Clearlite nabízí velmi dobré světelné a energetické parametry, a zajišťuje tak domácnostem větší pohodlí. Světelná prostupnost 91 % vpouští do interiéru více přirozeného světla, snižuje potřebu umělého osvětlení a výrazně zvyšuje pohodlí a pohodu jeho uživatelů.

Exkluzivní Linea Azzurra

Hledáte-li nějaký nápaditý materiál pro aplikace vyžadující obzvlášť silné sklo, zvolte Planibel Linea Azzura. Toto exkluzivní čiré silnostěnné sklo s namodralými hranami, které mu dodávají jedinečný vzhled, je zřejmě jediné svého druhu v Evropě.

Návrháři, umělci a architekti jej používají na dělicí příčky, do designového a vysoce kvalitního nábytku, na schodiště a na fasády rádi a stále častěji.

Sklo dokáže zvýraznit barvy

Planibel Clearvision je přirozenou volbou všude tam, kde záleží na křišťálově čistém a čirém vidění a vzhledu.

Není náhodou, že toto vysoce kvalitní sklo s nízkým obsahem železa je stále častěji používáno architekty a návrháři pro projekty vyžadující vysoký stupeň transparentnosti nebo zvýraznění barev.

Rádi vám poradíme

V případě dotazů se vám budou naši odborníci rádi věnovat.

Kontaktujte nás