Planibel® Coloured - škála základních skel probarvených ve hmotě

Škála plochých skel Planibel Coloured zahrnuje skla probarvená ve hmotě, která slouží například jako dekorativní prvek nebo protisluneční ochrana v interiéru. K dispozici jsou nejrůznější odstíny, např. velice žádaný Grey, Azur, Bronze a další. Čím je sklo Planibel Coloured silnější, tím je jeho barva tmavší a výraznější.

Elegantní sklo

Protože barevné ploché sklo je na trhu stále žádanější, nabízíme vám škálu těchto elegantních skel. V první řadě je to módní tmavě šedé sklo, které je ceněno pro svůj estetický vzhled.

Sklárna AGC je navíc jediným výrobcem na trhu, který vyvinul originální paletu tří modrých produktů barvených ve hmotě (PrivaBlue, Dark Blue a Azur). Nabídku doplňují odstíny Bronze, Grey a Green.

Intenzivní barvy

Kouzlo i krása skel Planibel Coloured spočívá v tom, že barva se v důsledku sofistikovaného chemického složení stává součástí samotného skla, takže intenzita barevného odstínu závisí na jeho tloušťce.

Možnosti využití

Sklo Planibel Coloured je používáno ve stavebnictví v regionech s intenzivním slunečním zářením jakožto nákladově efektivní varianta umožňující filtrovat světlo a teplo s nízkou úrovní světelné reflexe.

Rádi vám poradíme

V případě dotazů se vám budou naši odborníci rádi věnovat.

Kontaktujte nás