Stopsol - škála polopropustných zrcadel

Stopsol je nejznámější nízkoemisivní sklo s protisluneční ochranou na světě. Je uznávané pro své vynikající estetické vlastnosti. Díky svému reflexnímu povlaku poskytujícímu vysokou míru soukromí jsou někdy skla Stopsol označována za polopropustná zrcadla - bez podsvícení jsou vysoce reflexní, při podsvícení jsou průhledná.

Varianta Supersilver

V interiéru se nejčastěji používají skla Stopsol se stříbřitým povlakem typu Supersilver - jedná se o vysoce reflexní sklo dostupné v čiré, šedé, zelené a tmavě modré barvě. Nabízí ochranu soukromí a vizuální komfort. Použitý povlak má vynikající reflexi, je naprosto jednotný a vysoce odolný proti poškrábání

Použití v interiéru i v exteriéru

Sklo Stopsol je ideální volbou pro interiérové aplikace jako celoskleněné dveře, dělicí příčky, výplně vestavěných skříní nebo skla do nábytkových dvířek.

V exteriéru se Stopsol využívá na fasády a okna nebo na zimní zahrady a skleníky s požadavkem na neutrální vzhled a protisluneční ochranu. Je trvalým zdrojem inspirace tam, kde je vhodné použití namodralých, šedavých nebo nazelenalých odstínů.

Použití v interiéru

Skla Stopsol mají dobré světelné a energetické vlastnosti, zajišťují soukromí a pohodlí pro uživatele budov.

Pro architekty představují neomezené tvůrčí možnosti - jeden typ skla lze použít na všechny aplikace: jako monolitické sklo (pro tepelné zpracování), jako vrstvené nebo ohýbané sklo, izolační dvojsklo či trojsklo, a to díky vysoké míře volnosti při jeho zpracování a navrhování.

Rádi vám poradíme

V případě dotazů se vám budou naši odborníci rádi věnovat.

Kontaktujte nás