Stratobel® - škála vrstvených bezpečnostních skel

Sklo Stratobel bylo vyvinuto za jediným účelem, a tím je zajištění bezpečnosti osob a majetku. Jedná se o širokou škálu vrstvených bezpečnostních skel, která se vzhledově nijak neliší od normálního skla, ale jsou dostatečně pevná, aby mohla zajistit ochranu před úrazem, pády, vloupáním a projevy vandalismu.

Složení skel

Vrstvené bezpečnostní sklo Stratobel se skládá ze 2 a více tabulí skel a 1 nebo několika čirých, barevných, matných či neprůhledných PVB fólií, které jsou vkládány mezi jednotlivé tabule skel. Úroveň bezpečnosti určuje tloušťka skel a a počet fólií.

Použitá skla jsou čirá, barevná anebo se saténovou úpravou. Pokud se sklo rozbije, fólie zabrání jeho „vysypání” - úlomky drží přilepené na svém místě.

Různé úrovně zabezpečení

Skla Stratobel rozdělujeme na základě příslušných norem na několik úrovní zabezpečení. K těm hlavním patří ochrana proti úrazu, proti pádu a proti ručně vedenému útoku a vandalismu.

Požadované úrovně zabezpečení lze dosáhnout kombinací několika fólií.

Stratobel jako náš ochránce

Transparentní bezpečnost je ceněna architekty pro svoji průhlednost, odolnost a bezpečnostní vlastnosti. Co se odstínů, vzorů, motivů i vlastního složení týče, možnosti jsou takřka neomezené.

Kombinací několika fólií stejného odstínu lze dosáhnout také požadovaného stupně opacity. Skla Stratobel představují nekonečné možnosti použití pro veškeré architektonické aplikace.

Rádi vám poradíme

V případě dotazů se vám budou naši odborníci rádi věnovat.

Kontaktujte nás