Thermobel® - škála izolačních dvojskel a trojskel

Thermobel je značka izolačního zasklení AGC. Klíčovou úlohou těchto skel je zajištění vynikající tepelné izolace a světelného a vizuálního komfortu. Složení skel Thermobel lze navrhnout tak, aby splňovala navíc také protisluneční ochranu, akustický komfort, bezpečnost, protipožární ochranu, aktivní funkce a design. Thermobel se tak stává skutečným multifunkčním stavebním prvkem.

Izolační dvojskla a trojskla

Pro zajištění tepelné izolace slouží izolační dvojskla a trojskla. Díky použití vysoce kvalitních a funkčních povlaků nabízí tato skla optimální tepelnou pohodu po celý rok. V zimě skla nepropouštějí chlad do interiéru a vy šetříte peníze za vytápění. V létě pak naopak nepouštějí dovnitř teplo a vy šetříte náklady na energii na provoz klimatizace.

Okna se skly pro pasivní domy

Izolační trojskla mají vysokou světelnou prostupnost a vysoké tepelné zisky. Ideálním řešením pro nízkoenergetické a pasivní domy je sklo Thermobel TG LS. Toto izolační trojsklo dosahuje optimálních hodnot světelné prostupnosti v kombinaci s vysokými hodnotami tepelných zisků. Proč neušetřit?

Optimální zasklení zimních zahrad

Zimní zahrady lákají představou komfortního odpočinku v blízkém kontaktu s přírodou a vyvolávají pocit útulného bezpečí. Nezapomínejme však na to, že se jedná o velké prosklené plochy a aby byla všechna naše očekávání splněna, je třeba zvolit správné složení zasklení tak, abychom interiér zabezpečili a předešli jeho přehřívání. Na bezpečnostní skla s protisluneční ochranou jsme odborníci!

Rádi vám poradíme

V případě dotazů se vám budou naši odborníci rádi věnovat.

Kontaktujte nás