Použití skla

Okna, markýzy a zimní zahrady

Zatímco ve světě interiérových skel hraje klíčovou roli design, v případě oken a zimních zahrad je to jednoznačně jejich funkčnost. Kromě světelné prostupnosti a vizuálního komfortu mluvíme především o tepelné izolaci a protisluneční, protihlukové a protipožární ochraně. Rádi vám navrhneme vhodné složení zasklení tak, aby vám okna správně sloužila.

Renovace oken

Nastal čas na modernizaci vašich oken? Jejich tepelná izolace už není dostatečná? Pokud je vám líto okna měnit, nabízíme vám možnost jejich renovace, tedy přesklení oken, kdy dojde pouze k výměně skla namísto celého okna. Prodloužíte tak jejich životnost, ušetříte za vytápění a vyhnete se investici do nových oken. Pomůžeme vám s vhodným zasklením!


Markýzy a přístřešky

Markýzy a přístřešky představují designový fasádní prvek, který zvýrazňuje prostor kolem domu, ale především chrání před nepřízní počasí a přitom nebrání prostupu denního světla. Při navrhování technického řešení skleněné markýzy nebo přístřešku vždy posuzujeme statiku konstrukce a podle ní navrhneme vhodný typ zasklení včetně kotvení.

Použité typy skel

Zastřešení pergol

Komu by se nelíbilo posedět si s dobrou kávou pod pergolou? Pokud se rozhodnete pořídit si pergolu se skleněným zastřešením, je třeba volit takové sklo, aby odolalo všem povětrnostním podmínkám včetně silných mrazů, krupobití nebo třeba UV záření. Se správným složením zasklení vám rádi poradíme a vaší pergole tak zajistíme dlouhou životnost.

Použité typy skel

Zimní zahrady

Zimní zahrady lákají představou komfortního odpočinku v kontaktu s přírodou a vyvolávají pocit útulného bezpečí. Nezapomínejme však na to, že se jedná o velké prosklené plochy a je tedy třeba zvolit správné složení zasklení tak, abychom interiér zabezpečili a předešli jeho přehřívání. Na bezpečnostní skla s protisluneční ochranou jsme odborníci!


Rádi vám poradíme

V případě dotazů se vám budou naši odborníci rádi věnovat.

Kontaktujte nás