Použití skla

Koupelny

Zapomeňte na tradiční dlaždičky a nežádoucí spáry. Koupelnové obklady z lesklých nebo matných lakovaných skel, skleněné sprchové kouty a zástěny, velkoformátová čirá nebo barevná zrcadla, umyvadlové desky ze satinovaných skel … Prostoru na sklo v koupelně je více než dost, tak proč ho nevyužít? Dodejte své koupelně originální vzhled beze spár.

Skleněné obklady do koupelny

Stejně jako do kuchyně, jsou skleněné obklady praktické a elegantní také do koupelny. Mezi hlavní výhody patří bezesporu jedinečný design a snadná údržba díky minimálnímu množství spár - je pouze na vás, pro jaký formát a jakou velikost obkladu se rozhodnete a na jaké tvary si necháte velkoformátové sklo nařezat. A nebo to zkrátka necháte na nás.


Sprchové kouty a zástěny

Čiré nebo matné, se vzorem nebo s potiskem? U nás si vyberete. V naší nabídce navíc naleznete unikátní sklo Luxclear, které bylo vyvinuto speciálně pro sprchové aplikace: je opatřené neviditelným měkkým povlakem, který chrání jeho povrch a zpomaluje proces stárnutí způsobený stykem s vodou (zabraňuje vzniku bělavé usazeniny na skle).


Umyvadlové desky ze skla

Skleněné umyvadlové desky mohou být vyrobeny ze stejného nebo podobného skla jako skla použitá jinde v koupelně. Vybírat můžete z různých odstínů a vzorů. Desky vyrábíme na zakázku a montujeme je se všemi výřezy. Nepravidelné ani zaoblené tvary pro nás nejsou problém. Nejčastěji pracujeme s tlustým satinovaným sklem s jedinečně matným povrchem


Zrcadla

V žádné koupelně samozřejmě nesmí chybět velké zrcadlo, které zvětší a prosvětlí váš interiér. Zrcadla ze skláren AGC jsou prémiová ekologická zrcadla s nízkým obsahem olova v laku, vysoké odolnosti vůči korozi a dostupná ve 4 odstínech.

Použité typy skel

Koupelnový nábytek ze skla

Chybí vám v koupelně úložný nebo odkládací prostor? Vyberte si ze škály designových čirých, satinovaných nebo lakovaných skel a doplňte svoji koupelnu o vkusnou polici či praktickou skříňku. Díky široké škále odstínů snadno sladíte skleněný nábytek se zbytkem interiéru.


Rádi vám poradíme

V případě dotazů se vám budou naši odborníci rádi věnovat.

Kontaktujte nás