Použití skla

Kuchyně

Sklo dodá vaší kuchyni eleganci a jedinečný moderní vzhled. Díky svým technickým parametrům a možnostem opracování vám navíc zajistí řadu výhod jako snadná instalace suchou cestou za provozu během pár hodin, různé typy skel, široká škála barev, snadná údržba - minimální počet spár, odolnost a trvanlivost. Objevte s námi svět skleněných obkladů!

Obklady za kuchyňskou linkou

Pokud chcete ozvláštnit svoji kuchyni sklem, ideálním řešením z pohledu designu i praktičnosti je skleněný obklad za kuchyňskou linku. Obklady vyrábíme na míru a montujeme je precizně opracované včetně všech výřezů na skříňky, zásuvky a vypínače. Instalace je možné provádět i do hotové kuchyně, během několika hodin za provozu. Pro vás bez starosti.


Skleněné obklady z tvrzeného skla

V případě nároků na vyšší kvalitu a odolnost skla nabízíme také skleněné obklady z tvrzených skel s těmi nejlepšími technickými vlastnostmi. Oproti běžnému sklu jsou tepelně tvrzená (kalená) skla odolná proti vysokým teplotám a termálnímu šoku, mají 5x vyšší odolnost a 3x větší pevnost. Při běžné práci v kuchyni je nerozbijete.


Kuchyňské pracovní desky ze skla

V kuchyni je důležité mít pořádnou pracovní plochu. Jako řešení nabízíme pracovní desky z matovaného nebo lakovaného tvrzeného skla - hladké, pevné, hygienické, snadno omyvatelné a nenáročné na údržbu a navíc odolné vůči poškrábání, naklepání řízků i horkým hrncům, které na ně položíte. Desky montujeme již zpracované na zakázku včetně všech výřezů.


Stoly se skleněnou deskou

Není nic elegantnějšího a praktičtějšího, nežli stůl se skleněnou deskou. Sklo je hladký, trvanlivý, snadno omyvatelný a na údržbu nenáročný materiál, který dodá vašemu interiéru nádech luxusu. Pokud při jeho používání a údržbě dodržíte určité zásady, vydrží vám velmi dlouho a i s přibývajícími léty si uchová stále stejný vzhled


Kuchyňská dvířka se skleněnou výplní

Dalším prvkem v kuchyni, kde je vhodné použít interiérové sklo, jsou kuchyňská dvířka. Jako výplně jsou vhodná lakovaná (neprůhledná), matovaná, vzorovaná (průsvitná), čirá nebo barevná skla (průhledná) a zrcadla.


Rádi vám poradíme

V případě dotazů se vám budou naši odborníci rádi věnovat.

Kontaktujte nás