Použití skla

Magnetické popisovací tabule

Lacobel a Matelac Clever Boards

Skleněné magnetické popisovací tabule i celé stěny jsou ideálním řešením v prostorách s velkým množstvím popisovacích a prezentačních ploch, jako jsou školy a školky, kancelářské a konferenční prostory, restaurace, recepce a čekárny nebo například dětské pokoje. Zároveň jsou moderním designovým doplňkem vhodným do každého interiéru.

Skleněné popisovací tabule

Skleněná popisovací tabule je tenké, absolutně hladké sklo, které vám nainstalujeme dle možností vaší místnosti přímo na stěnu. Ze zkušenosti doporučujeme lesklá a matná lakovaná skla v bílé, černé, nebo vlastně jakékoliv jiné barvě, která designově zapadne do vašeho interiéru. Na tabuli je možné psát plstěnými popisovači stíratelnými za sucha.


Skleněné magnetické popisovací tabule

Pokud podlepíme zadní stranu skla pozinkovaným plechem, získáme magneticky adhezní tabuli skla, která vám poslouží jako moderní magnetická popisovací tabule či stěna. Na tabuli je možné spolehlivě použít supersilné magnety. Magnetické sklo vyrábíme a montujeme na zakázku.


Montáž skleněné popisovací tabule

Skla vyrábíme na zakázku v jakémkoliv rozměru a tvaru - jako tabuli nebo jako skleněný obklad celé stěny do velikosti 321 cm x 228 cm, a to včetně výřezů, pokud jsou třeba. Tenké skleněné tabule beze spár dodáváme podlepené pozinkovaným plechem a lepíme je silikonem přímo na stěnu jako jejich nedílnou součást. Vše je šité vašemu prostoru na míru.


Bezstarostná údržba

(Magnetické) popisovací tabule se velice snadno instalují a nevyžadují prakticky žádnou údržbu. Na psaní jsou potřeba speciální fixy na sklo, které odstraníte suchou cestou, nejlépe pomocí magnetické houby. Díky magnetu ji lze odkládat přímo na sklo a texty nebo ilustrace s ní setřete velice snadno beze zbytku a bez šmouh.


Rádi vám poradíme

V případě dotazů se vám budou naši odborníci rádi věnovat.

Kontaktujte nás