Skleněná schodiště a zábradlí

VÝHODY SKLENĚNÝCH SCHODIŠŤ A ZÁBRADLÍ

Celoskleněná schodiště a zábradlí jsou nadčasovým prvkem pro váš interiér i exteriér. Přinášejí nový rozměr architektonickému řešení vašich obytných či obchodních prostor. Dodávají jim světlost a pocit luxusu. Navrhneme vám přesně taková skleněná zábradlí a schodiště, jaká potřebujete, a postaráme se o jejich výrobu, montáž a servis.

Skleněná schodiště do interiéru

Chodit po skleněných schodištích přináší pocit luxusu a výjimečnosti. Jsou moderní a představují originální prvek interiéru, který do prostoru vnáší světlost a nadčasovost. Skleněná schodiště se snadno udržují a jsou bezpečná. Mohou být opatřena i protiskluzovou úpravou a přizpůsobí se vašim potřebám.

Skleněná zábradlí do interiéru i exteriéru

Celoskleněná zábradlí jsou stále vyhledávanějším prvkem při řešení ochrany interiérových i exteriérových schodišť či teras. Vnášejí do prostoru světlo a podporují jednoduchost a čistotu architektonického řešení. Díky variabilitě materiálové i barevného provedení se snadno přizpůsobí ostatním materiálům a technickému i designovému řešení prostoru.

Výhody skleněných schodišť a zábradlí

 1. 1
  Design

  Skleněná schodiště a zábradlí jsou moderním prvkem architektonického řešení, který se dobře kombinuje s jinými materiály.

 2. 2
  Výběr

  Vyberte si sklo, které nejlépe ladí k vašemu prostoru. Podle typu využití nabízíme skla průsvitná, matná nebo barevná.

 3. 3
  Údržba

  Údržba celoskleněných zábradlí a schodišť je jednoduchá a rychlá. Seznámíme vás se speciálními přípravky, které zanechávají ochrannou vrstvu.

 4. 4
  Bezpečnost

  Skla Glastetik, ze kterých skleněná schodiště a zábradlí vyrábíme, jsou tvrzená a vrstvená. Na přání mají protiskluzovou vrstvu.

 5. 5
  Zkušenosti

  Schodiště a zábradlí ze skla vyrábíme již 15 let. Umíme si poradit se standardním i vysoce nadstandardním řešením.

 6. 6
  Záruka kvality

  Na výrobu i montáž všech našich skleněných schodišť a zábradlí poskytujeme záruku. Jejich kvalita je ověřena časem a stovkami zákazníků.

Realizovali jsme

 • „Skleněné schodiště do mezonetového bytu nám doporučil architekt. Přes počáteční obavy o bezpečnost jsme po pěti letech jeho užívání naprosto nadšeni. Vypadá skvěle a dodává našemu obývacímu prostoru světlost a nadčasovost.” Petr H., Praha
 • „Při přestavbě reprezentativních prostor naší firmy jsme na doporučení zvolili celoskleněné zábradlí Glastetik s matnou úpravou. Je důležitým prvkem interiéru našich kanceláří, na který jsme před našimi obchodními partnery hrdí.” Jan Š., Brno
 • “Skleněné zábradlí určené do exteriéru jsme zvolili jako originální prvek naší terasy. Vybrali jsme matné sklo v kombinaci s nerezovým zábradlím a v kombinaci s bohatou zelení, kterou na terase pěstujeme, vypadá i po sedmi letech jako nové.” Hana J., Liberec 
 • Vaše představa

  Ujasníte si, jaké skleněné zábradlí nebo schodiště potřebujete a za jakým účelem ho pořizujete.

 • Konzultace

  Zdarma s vámi probereme všechny varianty a doporučíme vám tu nejvhodnější.

 • Cenová nabídka

  Vytvoříme pro vás cenovou nabídku na míru s variantami materiálu a provedení.

 • Zaměření

  Přijedeme k vám změřit váš prostor a naplánovat technickou realizaci montáže. cenová nabídka.

 • Montáž

  Rychle a spolehlivě provedeme montáž vyrobeného skleněného zábradlí nebo schodiště. Naši lidé odvedou perfektní práci.

 • Servis

  O vaše skleněné zábradlí nebo schodiště se odborně postaráme, kdykoli to bude potřeba.

Rádi vám poradíme

V případě dotazů se vám budou naši odborníci rádi věnovat.

Kontaktujte nás