Použití skla

Celoskleněné dveře a příčky

Elegantní design s nádechem luxusu a dlouhá životnost, to jsou skleněné dveře a stěny, které spoluvytvářejí váš interiér. Navíc, pokud dáváte přednost světlu, snadné údržbě a zajímá vás bezpečnost, potom jsou celoskleněné dveře a skleněné stěny ideální volbou pro váš interiér. Jsou efektním designovým prvkem do každého domova, ale i do kanceláří a hotelů.

Prosklené dveře

Vybíráte nové dveře a nevíte, zda zvolit ty prosklené nebo s plnou výplní? Pak dejte na sklo - do interiéru vám propustí světlo a zmoderní váš byt či dům. Vybírat můžete z široké škály vzorovaných a satinovaných skel v různých odstínech nebo ze skel s libovolným motivem, všechna v bezpečnostním provedení.


Celoskleněné dveře

Zapomeňte na předsudky a oživte svůj interiér celoskleněnými dveřmi, které prosvětlí váš interiér a snadno a elegantně splynou s okolním prostorem. Na výrobu interiérových dveří se používá bezpečnostní tvrzené nebo vrstvené sklo, které je pevnější a odolnější nežli běžné sklo a při normálním provozu je prakticky nemožné ho rozbít.


Skleněné stěny

Nahraďte klasické zdi celoskleněnými stěnami - opticky tak zvětšíte prostor a svému interiéru dodáte moderní a vzdušný vzhled. Je jen na vás, jaký typ skla zvolíte, ovlivníte tím intenzitu světla v interiéru: pro více světla čiré sklo bez dekoru, pro zachování soukromí sklo vzorované, satinované nebo s potiskem. Všechna skla jsou bezpečnostní.


Skleněné dělicí příčky

Potřebujete oddělit část prostoru a zachovat dostatek světla v interiéru? Jednoduchým a praktickým řešením je dělicí příčka ze skla - sprchový kout, zástěna v kuchyni či jídelně, uspořádání prostoru na recepci či v kancelářích. Interiér pomocí skleněných příček prakticky rozdělíte a přitom jeho světlost a vzdušnost zachováte.


Kování, panty a profily

Velkou výhodou skleněných stěn a dveří je široká nabídka kování pro různé použití. K realizaci skleněných dveří a příček používají všichni naši partneři výhradně značkové kováni, panty a profily. Každý z partnerů pracuje s jiným typem kování - všechny jsou certifikované, a tedy vysoce kvalitní. Dle vašich požadavků nebo ve spolupráci s vaším architektem navrhneme vhodné provedení, které bude designově odpovídat vašemu interiéru.


Rádi vám poradíme

V případě dotazů se vám budou naši odborníci rádi věnovat.

Kontaktujte nás