Použití skla

Nábytek

Sklo je velmi žádaným materiálem a objevuje se stále častěji nejen v oknech a na stěnách, ale i v samotném nábytku. Čirá, lakovaná, matovaná i vzorovaná skla a zrcadla nacházejí své uplatnění coby skleněné police, skleněné stoly, prosklená dvířka nebo jako výplň vestavných skříní. Všechna skla se snadno udržují, mají dlouhou životnost a vkusně doplní váš interiér.

Skleněné police

Potřebujete svůj interiér doplnit o odkládací prostor? Vyberte si z naší široké nabídky odstínů a povrchových úprav našich designových čirých, satinovaných nebo lakovaných skel - ať už je použijete v obývacím pokoji nebo v hotelové koupelně, skleněná police snadno splyne s okolním prostorem a dodá Vašemu interiéru nádech luxusu.


Prosklená dvířka

Skleněná dvířka jsou velice estetickým prvkem v nábytku - lakovaná lesklá a matná skla vám přesně vymezí prostor, skla čirá, vzorovaná a satinovaná vám do něj dají nahlédnout. Skla jsou vhodná k osazení do různých rámečků a své uplatnění nacházejí především v kuchyních a vestavěných skříních. Díky snadné údržbě a dlouhé životnosti budete spokojeni.


Stoly se skleněnou deskou

Není nic elegantnějšího a praktičtějšího, nežli stůl se skleněnou deskou. Sklo je hladký, trvanlivý, snadno omyvatelný a na údržbu nenáročný materiál, který dodá vašemu interiéru nádech luxusu. Pokud při jeho používání a údržbě dodržíte určité zásady, vydrží vám velmi dlouho a i s přibývajícími léty si uchová stále stejný vzhled.


Celoskleněný nábytek

Pokud chcete svůj interiér ozvláštnit skutečně designovým prvkem, vsaďte na celoskleněný nábytek. Zrcadla, stoly nebo dokonce židle, které působí spíše jako umělecká díla, zaujmou svým originálním vzhledem a vnesou do vašich prostor neotřelý luxus. Nádech vznešenosti v sobě skrývají skla Planibel Clearvision, Linea Azzurra a Dark Grey.


Vestavěné skříně

Vestavěné skříně jsou pro využití skla naprosto ideální aplikací - velké hladké plochy beze spár jsou nenáročné na údržbu a široký výběr barevných odstínů, povrchových úprav a vzorů zajistí, že se vaše skříň stane nedílnou a praktickou součástí vašeho interiéru. Vyzkoušejte například efektivní kombinaci lesklého skla s matným tón v tónu!


Rádi vám poradíme

V případě dotazů se vám budou naši odborníci rádi věnovat.

Kontaktujte nás