Použití skla

Schodiště, zábradlí

Skleněná zábradlí a schodiště jsou vyhledávaným designovým prvkem, který váš interiér promění v moderní prostor s nádechem luxusu. Zábradlí i skleněná schodiště realizujeme s důrazem na klíčovou funkci obou aplikací, a tou je dostatečná bezpečnost. Při výrobě používáme zásadně skla tvrzená a vrstvená bezpečnostní, která vás ochrání proti úrazu i pádu.

Interiérová celoskleněná schodiště

Pokud chcete svůj interiér ozvláštnit skutečně originálním architektonickým prvkem, potom vsaďte na celoskleněné schodiště doplněné skleněným zábradlím nebo pochozím sklem na mezipodestě. Schody vyrábíme z vrstvených bezpečnostních skel, na přání také s protiskluzovou povrchovou úpravou.


Interiérová celoskleněná zábradlí

Přestože zábradlí z průhledných skel nebudí příliš důvěry ve sklo jako bezpečný materiál, tyto předsudky musí jít stranou: zkušenost s bezpečnostními skly (také v neprůstřelném provedení) je velmi dobrá a poptávka po nich neustále roste. Skleněná zábradlí kotvíme na terče, mezi nerezové sloupky nebo do podlahy do hliníkových profilů.


Exteriérová celoskleněná zábradlí

Na přání zákazníka realizujeme také venkovní, např. balkónová zábradlí a zábradlí pro zahradní architekturu. Zatímco designovým prvkem je zábradlí transparentní, pro zachování soukromí je vhodné použít sklo barevné, průsvitné matované nebo s potiskem. Provedení, odstín a intenzita světla, kterou vám sklo na balkón vpustí, záleží na vašem výběru.


Rádi vám poradíme

V případě dotazů se vám budou naši odborníci rádi věnovat.

Kontaktujte nás